Po teplém září, zle se říjen tváří

Září bylo opravdu pěkné, ale ani měsíc říjen velkou zimu nepřinesl. A víc, než by se tvářil zle, svítilo většinu měsíce na nás sluníčko. Tento pěkný čas jsme trávili většinou venku. Ať už procházkami nebo pozorováním přírody. Ta se krásně vybarvila. Listy stromů s krásnými barvami děti sbíraly, a pak jsme je použili k výrobě různých dekorací a obrázků.

K další vydařené činnosti patřila výroba ze slaného těsta. Děti z první třídy nadělaly z těsta plno krásných výrobků – hady, ježky, sněhuláky, sluníčka atd. Druhá třída tvořila ze sádry zvířátka, tvary ovoce a zeleniny. A ti nejstarší kreslili dýně. Všechny tyto výrobky jsme pak použily k výzdobě tříd a chodeb školy.

Nechyběla ani soutěž ve skládání puzzlů.

A také Halloween se blížil, tak proto tvoření lampiček, strašidel, pavouků…

Vychovatelky ŠD

             

             

            

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.