Webové stránky Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace, Ulice: Mírová 253 Obec: Golčův Jeníkov Kraj: Vysočina PSČ: 582 82, IČO: 70986002, zapsaná v síti škol pod IZO 600086771 splňuje požadavky dle par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Informace prezentované v jiných formátech

Na našem webu jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Formát DOC a PDF je také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.

Kontakt

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu či důvodnému podezření, že webová stránka nesplňuje požadavky par. 4 a 5 nebo že je důvod podle písmene b) neopodstatněný, včetně možnosti podat podnět vůči příslušným státním orgánům, můžete psát na adresu viskova.alena@skolagj.cz případně nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: 569 442 529.

Kontakt na správce webu

Tvorba webových stránek Čáslav – Intersite.cz – Tomáš Rak. Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek můžete zasílat také na adresu tomasrak@intersite.cz.