KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ 2022/2023

 

ZÁŘÍ

6. 9. OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ (I. ST., II. ST.)

7. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

12. 9. SPORTOVNÍ DEN (I. ST., II. ST.)

14. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

14. 9. BIKER SHOW (I. ST., II. ST.)

20. 9. NICHOLAS WINTON – SÍLA LIDSKOSTI, HAVLÍČKŮV BROD (II. ST.)

21. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

 

ŘÍJEN

5. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

7. 10. PŘÍRODOVĚDNÉ KLÁNÍ (vybraní žáci)

11. 10. ČNB, PRAHA (9. A)

12. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

13. 10. SUIT-UP DEN

17. 10. PRÁCE S MIKROSKOPEM – projekt (5. A, 5. B, 9. A)

18. 10. TRAPAS NEPŘEŽIJU, HAVLÍČKŮV BROD (II. ST.)

19. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

20. 10. PŘIPOMÍNKA ŽIDOVSKÉ KOMUNITY G. JENÍKOV – projekt (8. A, 8. B)

21. 10. OLYMPIJSKÝ TRÉNINK (I. ST., II. ST.)

21. 10. OKRESNÍ FINÁLE VE STOLNÍM TENISE ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL (vybraní žáci)

25. 10. PŘIPOMÍNKA ŽIDOVSKÉ KOMUNITY G. JENÍKOV – projekt (9. A, 9. B)

 

LISTOPAD

2. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

4. 11. OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ. – vybraní chlapci)

9. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

10. 11. OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ. – vybraní chlapci)

14. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

15. 11. FLORBAL (I. ST. – vybrané dívky)

16. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

22. 11. FLORBAL (I. ST. – vybraní chlapci)

22. 11. PYTHAGORIÁDA – OKRESNÍ KOLO, HAVLÍČKŮV BROD (6. + 7. TŘ. – vybraní žáci)

23. 11. DEN BEZ BATOHU

23. 11. PYTHAGORIÁDA – OKRESNÍ KOLO, HAVLÍČKŮV BROD (8. + 9. TŘ. – vybraní žáci)

23. 11. TŘÍDNÍ SCHŮZKY (od 16.00 h), BURZA STŘEDNÍCH ŠKOL (od 16.30 h)

24. 11. OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ. – vybrané dívky)

25. 11. ROZSVÍCENÍ ŠKOLNÍHO VÁNOČNÍHO STROMKU

25. 11. OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ. – vybraní chlapci)

29. 11. VESELÝ KOPEC (1. + 2. + 4. + 5. TŘ.)

 

 

PROSINEC

2. 12. VÁNOČNÍ VÍDEŇ (7. – 9. TŘ. – zájemci)

12. 12. TUTANCHAMON, BRNO (7. + 8. TŘ.)

16. 12. ZAKLETÁ JESKYNĚ, KINO ČÁSLAV (3. A, 3. B)

17. 12. VÁNOČNÍ JARMARK

22. 12. PRINC MAMÁNEK, KINO ČÁSLAV (II. ST.)

 

LEDEN

12. 1. NÁVŠTĚVA KNIHOVNY (1. A, 1. B)

12. 1. POLOLETNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ, CHOTĚBOŘ (I. ST. – vybraní žáci)

14. – 20. 1. LYŽAŘSKÝ KURZ, JEDLOVÁ V ORLICKÝCH HORÁCH (5. + 7. TŘ.)

18. 1. PROGRAM PREVENCE – 1. část (3. A)

27. 1. LEONARDO DA VINCI, PERNŠTEJNI (I. ST., II. ST.)

31. 1. KRAJSKÁ KNIHOVNA VYSOČINY, HAVLÍČKŮV BROD (6. A, 6. B)

 

ÚNOR

2. 2. BRUSLENÍ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ.)

9. 2. BRUSLENÍ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ.)

17. 2. PROMÍTACÍ STAN – vesmír, podmořský svět (I. ST., II. ST.)

 

BŘEZEN

 

 

DUBEN

5. 4. PROGRAM PREVENCE – 2. část (3. A)

 

KVĚTEN

11. 5. ČNB, PRAHA (9. B)

12. 5. TEREZÍN (9. A, 9. B)

20. – 25. 5. ANGLIE + BELGIE (7. – 9. TŘ.)

 

ČERVEN

 

 

 

 

DO TOHOTO SEZNAMU BUDEME PODLE AKTUÁLNÍ SITUACE DOPLŇOVAT DALŠÍ ŠKOLNÍ AKCE.