KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ 2023/2024

 

ZÁŘÍ

6. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

7. 9. OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ (I. ST., II. ST.)

13. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

15. 9. TERIBEAR – CHARITATIVNÍ POCHOD (5. A, 5. B)

20. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

21. 9. TERIBEAR – CHARITATIVNÍ POCHOD (7. A)

22. 9. TERIBEAR – CHARITATIVNÍ POCHOD (4. A, 4. B)

27. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

 

ŘÍJEN

4. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

10. 10. ZAYFERUS – DRAVCI (I. ST., II. ST.)

11. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

18. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

20. 10. KINO ČÁSLAV (4. + 5. TŘ.)

25. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

25. 10. FLORBALOVÝ TURNAJ, CHOTĚBOŘ (6. – 9. TŘ., vybrané dívky)

31. 10. TANZÁNIE, KINO ČÁSLAV (II. ST.)

 

LISTOPAD

1. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

7. 11. FLORBALOVÝ TURNAJ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ., vybraní chlapci)

8. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

8. 11. FLORBALOVÝ TURNAJ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (I. ST., vybraní chlapci)

15. 11. FLORBALOVÝ TURNAJ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (I. ST., vybrané dívky)

16. 11. FLORBALOVÝ TURNAJ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ., vybrané dívky)

23. 11. FLORBALOVÝ TURNAJ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., vybraní chlapci)

30. 11. FLORBALOVÝ TURNAJ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., vybrané dívky)

 

PROSINEC

4. 12. KORUNOVAČNÍ KLENOTY, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. A)

5. 12. DOPRAVNÍ VÝCHOVA (4. A, 4. B)

6. 12. DIVADLO ČÁSLAV (4. + 5. TŘ.)

7. 12. KORUNOVAČNÍ KLENOTY, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. B)

7. 12. FLORBALOVÝ TURNAJ – KRAJSKÉ KOLO, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., vybrané dívky)

12. 12. FLORBALOVÝ TURNAJ – KRAJSKÉ KOLO, TŘEBÍČ (I. ST., vybrané dívky)

13. 12. MUZEUM, KUTNÁ HORA (2. A, 2. B)

14. 12. VÝSTAVA BETLÉMŮ, PRAHA (9. A, 9. B)

18. 12. FLORBALOVÝ TURNAJ – KRAJSKÉ KOLO, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (I. ST., vybraní chlapci)

19. 12. KORUNOVAČNÍ KLENOTY, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. A, 8. B)

21. 12. KORUNOVAČNÍ KLENOTY, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (7. A, 7. B)

22. 12. INDIANA JONES A NÁSTROJ OSUDU, KINO ČÁSLAV (II. ST.)

 

LEDEN

9. 1. HURÁ DO ŠKOLY (8. B pro MŠ)

11. 1. HURÁ DO ŠKOLY (8. A pro MŠ)

13. 1. – 19. 1. LYŽAŘSKÝ VÝCVIK, ORLICKÉ HORY (zájemci z 5. TŘ. a 7. TŘ.)

25. 1. POBAVÍME SE O ALKOHOLU – beseda (7. + 8. TŘ.)

 

ÚNOR

1. 2. PRAHA (8. A)

8. 2. BRUSLENÍ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (8. TŘ. + 9. TŘ.)

22. 2. POLOLETNÍ PŘÁTELSKÝ TURNAJ VE FLORBALU, CHOTĚBOŘ (I. ST.)

26. 2. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – MUZIKÁL, PRAHA (zájemci z 3. – 5. TŘ., 6. – 8. TŘ.)

29. 2. BRUSLENÍ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (6. TŘ. + 7. TŘ.)

 

BŘEZEN

12. 3. KRAJSKÁ KNIHOVNA, HAVLÍČKŮV BROD (6. B)

13. 3. PRVNÍ POMOC, ÚRAZY – přednáška (3. A, 3. B)

14. 3. KRAJSKÁ KNIHOVNA, HAVLÍČKŮV BROD (6. A)

25. 3. KNIHOVNA (1. A, 1. B)

25. 3. FINÁLOVÝ FLORBALOVÝ TURNAJ ČEPS, PRAHA (I. ST., vybrané dívky)

 

DUBEN

2. 4. HURÁ DO ŠKOLY 2 (8. B pro MŠ)

4. 4. HURÁ DO ŠKOLY 2 (8. A pro MŠ)

4. 4. MINIKOPANÁ, HAVLÍČKŮV BROD (7. – 9. TŘ., vybraní chlapci)

8. 4. HIV, AIDS – beseda (9. A, 9. B)

10. 4. KURZ PRVNÍ POMOCI (8. A)

17. 4. KURZ PRVNÍ POMOCI (8. B)

17. 4. MINIKOPANÁ, HAVLÍČKŮV BROD (7. – 9. TŘ., vybraní chlapci)

19. 4. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

23. 4. FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD (I. ST., II. ST.)

24. 4. HÁZENÁ, SH GOLČŮV JENÍKOV (4. + 5. TŘ.)

26. 4. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

26. 4. ŠTAFETOVÝ POHÁR, HAVLÍČKŮV BROD (1. – 5. TŘ.)

30. 4. PRALES DĚTEM (II. ST.)

 

KVĚTEN

2. 5. HÁZENÁ, SH GOLČŮV JENÍKOV (1. – 3. TŘ.)

2. 5. MC DONALD’S CUP, HAVLÍČKŮV BROD (4. + 5. TŘ.)

2. 5. PRAŽSKÝ HRAD, PRAHA (6. B, 7. B)

3. 5. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

6. 5. MEMENTO (8. + 9. TŘ.)

7. 5. ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA (8. A, 8. B)

9. 5. PRAŽSKÝ HRAD, PRAHA (6. A, 7. A)

9. 5. ČNB PRAHA (8. B)

10. 5. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

14. 5. DIVADLO (AJ) SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (7. – 9. TŘ.)

15. 5. TEREZÍN (9. A, 9. B)

16. 5. „MEZI NÁMI DĚVČATY“ (6. + 7. TŘ., dívky)

16. 5. ČNB PRAHA (8. A)

17. 5. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

23. 5. ZOO JIHLAVA – školní výlet (1. – 3. TŘ.)

23. 5. PRAHA – školní výlet (8. B)

23. 5. ČNB PRAHA (9. A, 9. B)

24. 5. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

27. – 31. 5. BAVORSKO, RAKOUSKO (zájemci z  7. – 9. TŘ.)

31. 5. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

 

ČERVEN

5. – 6. 6. TŘÍDNÍ VÝLET (8. A)

7. 6. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

13. 6. HRADEC KRÁLOVÉ – školní výlet (5. A, 5. B)

14. 6. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

21. 6. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

23. – 27. 6. VLTAVA (zájemci z 6. – 9. TŘ.)

 

 

 

 

DO TOHOTO SEZNAMU BUDEME PODLE AKTUÁLNÍ SITUACE DOPLŇOVAT DALŠÍ ŠKOLNÍ AKCE.