Změny od 1.9.2021 týkající se Mateřské školy Golčův Jeníkov

1.  Všechny třídy v mateřské škole budou od 1. 9. 2021 s celodenním provozem. Všechny děti budou mít přihlášenou celodenní stravu. Na odchodu dětí z mateřské školy se nic nemění. Děti mohou kdykoli odejít po obědě nebo zůstat odpočívat (ranní rituál se značkami dětí bude stejný). Je třeba si vždy odhlásit nebo přihlásit odpolední svačinu u vedoucí školní jídelny. Pokud dítě půjde po obědě domů, odpolední svačinu si neodhlásí, odpolední svačina propadá. Úplata za předškolní vzdělávání bude pro všechny děti stejná a to 120,- Kč měsíčně (viz Směrnice o úplatě za předškolní vzdělávání, která bude k dispozici od 24.6.).

2.  Provoz mateřské školy bude od 6.15 do 16.15 hod.

3.  Názvy tříd se změní na: U berušek (nyní Berušky), U kuřátek (nyní Sluníčka), U motýlků (nyní Motýlci) a U žabiček (nyní Žabičky).