IV. A a IV. B na hudebním představení v Čáslavi

V pátek 28. 4. 2017 se žáci IV. A a IV. B zúčastnili hudebního představení z cyklu Hudební škatulky pod názvem Rocková krabička. V tomto pořadu pro žáky prvního stupně ZŠ byla jednoduchou a srozumitelnou formou představena jedna z odnoží moderní populární hudby, která tak výrazně ovlivnila současnou pop-music, a to ROCK. Děti se dozvěděly, co je pro Rock typické. Během pořadu byli žáci seznámeni s nejslavnějšími interprety rockové hudby v jejím vývoji. Celý hudební pořad byl doprovázen velmi zajímavou projekcí. Na závěr žáci spolu s autory pořadu vytvořili novou písničku a společně se podíleli na interpretaci nové originální písně.

                                                                                                                             Hana Klepačová, Květa Nalezinková