Únor bývá v roce druhý, nosí mrazu, větru dost. V únoru se snížek sype, hlavně dětem pro radost.

 

Měsíc prosinec a s ním i svátky vánoční jsou už dávno za námi. Vánoce, hlavně Štědrý den a Ježíšek s dárky. To všechno jsme si pěkně užili a hlavně děti, které se už nemohly dočkat.

Počasí o Vánocích bylo velmi zvláštní a teploty někde dosahovaly až 15°C a po sněhu a mrazu ani památky. Za to měsíc leden se opět ujal vlády s pořádnou sněhovou nadílkou. A tak jsme chodili bobovat, stavěli jsme sněhuláky a děti se při tom pěkně vydováděly. V ŠD jsme vyráběli různé zimní výrobky – skřítky, krmítka a ptáčky, sovy…, hráli různé hry atd. a najednou byl měsíc leden fuč :-).

Začátkem měsíce února k nám přijelo divadlo Malé Čarodějnice s komorním muzikálem se spoustou loutek a jednou herečkou pod názvem: „Malá čarodějnice“. Zpívalo se, kouzlilo se. Prostě byla legrace. A musíme říci, že vystoupení od nás dostalo velkou jedničku.

K sv. Valentýnu jsme vyrobili přáníčka, bambuláčky, nebo třeba jenom srdíčka, aby děti mohly obdarovat své nejmilejší.

 A teď? Máme týden jarních prázdnin. Někteří jste na horách, ostatní si jen užíváte třeba doma v teple u kamen, nebo při dovádění venku.

Odpočívejte, užívejte a zase v březnu pa pa.

ŠD