Pololetní florbalový turnaj

Ve čtvrtek 12. ledna jeli vybraní žáci z 1. stupně na florbalový turnaj do Chotěboře. V místní sportovní hale sehráli 4 náročná utkání, přičemž délka každého utkání byla dvakrát 15 minut. Naši florbalisté 3 zápasy vyhráli (7:6; 10:5; 6:0) a v přímém souboji o celkové 1. místo remizovali 4:4, přičemž až v závěru druhého poločasu dorovnali dvoubrankovou ztrátu, která je provázela od prvního poločasu. Naši florbalisté a florbalistky vybojovali v 8. ročníku Pololetního florbalového turnaje skvělé 1. místo.

Školu a město reprezentovali tito chlapci: Matyáš Hortenský (C), Ondřej Blabolil (G), Daniel Hortenský, Tobiáš Šveřepa, Tomáš Spěvák, Matěj Spěvák, Martin Šimon, Vojtěch Křepelka, Jan Mašata a Petr Šťastný. Významnou roli v týmu sehrála i naše děvčata: Adéla Pecová, Veronika Pecová, Lenka Novotná a Anastázie Veselá. Na trenérské lavičce tým vedli: Jiří Blabolil a Jan Novotný.

Všem zúčastněným patří velká gratulace za výbornou reprezentaci Golčova Jeníkova.

Jiří Blabolil