Měsíc říjen už je tady, míchá barvy dohromady

Je těžké říct, který měsíc v roce je ten nejhezčí. Říjen patří určitě mezi ty nejpestřejší. Ta škála barev se nedá vyčíslit. Zároveň nás dovede mile překvapit krásnými teplými dny, pravým babím létem, ale i studeným větrem a propršeným celým dnem.

ŠD je už v plné práci. Čtrnáct dní u nás byly na praxi tři studentky ze střední pedagogické školy. Měly pro děti připraveno plno inspirace k výrobě z kaštanů, žaludů a listů. Zároveň jsme vyráběli z brambor – razítka, panáčky, a dokonce jsme si jedno odpoledne brambory opekli v troubě. Dětem moc chutnaly a některé si je pak i upekly doma s rodiči. Předposlední den praxe si děvčata připravila podzimní vycházku s různými úkoly – poznávání stromů, plodů, zvuků atd. V pátek jsme se s praktikantkami rozloučili a zároveň poděkovali.

Konec měsíce byl ve znamení Halloweenu. Jedno slunečné odpoledne jsme venku za školou dlabali a vyřezávali dýně, které nám zdobily vchod školy.

Říjen byl pro nás plný zábavy, barev a sluníčka. 🙂

Za ŠD vychovatelky

             

             

             

             

     

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.