Okrskové kolo ve florbalu

Po dvouleté pauze se opět naplno rozjely florbalové turnaje. V pátek 4. listopadu se vydali florbalisti ze 6. a 7. tříd na okrskové kolo do nedaleké Světlé nad Sázavou. Protože jsme nevěděli, jak silné budou ostatní týmy, nestanovili jsme si vysoké cíle. Prostě jsme si jeli zahrát. Vývoj turnaje nás mile překvapil. První zápas proti Gymnáziu Ledeč nad Sázavou jsme vyhráli 5:1, následně jsme porazili favorizovanou ZŠ Láneckou Světlá nad Sázavou 2:0, poradili jsme si i se ZŠ Komenská Světlá nad Sáz. 1:0 a těšili jsme se na zasloužený postup do okresního kola. Říká se: „Pýcha předchází pád.“ Závěrečný zápas se ZŠ Ledeč nad Sázavou jsme prohráli 0:4, čímž jsem si značně zkomplikovali postup. Vše dobře dopadlo a 10. listopadu pojedeme na okresní finále do Světlé nad Sázavou.

Naši školu a město úspěšně reprezentovali: Vojtěch Spěvák (C), Matěj Houdek (G), Jiří Procházka, Šimon Kratochvíl, Petr Zdražil, Zdeněk Janáček, Michal Blabolil, Martin Dušek, Adam Šveřepa a Adam Brož. Všem děkujeme za předvedené výkony a přejeme mnoho dalších úspěchů.

                                                                                                                      Jiří Blabolil