Florbalový turnaj žáků 1. stupně

Žáci z 1. stupně vyjeli ve čtvrtek 26. května na florbalový turnaj do Chotěboře. Na zimním stadionu sehráli proti místním základním školám celkem osm náročných utkání, přičemž každé utkání trvalo 12 min. Povrch, na kterém se hrálo, nám příliš nevyhovoval, ovšem podmínky byly pro všechny týmy stejné. Celkově jsme se umístili na hezkém třetím místě, přičemž si každý z našich reprezentantů odvezl bronzovou medaili a škola obdržela diplom a pohár za 3. místo.

Školu reprezentovali: Adam Brož (G), Tomáš Spěvák (G), Matyáš Hortenský (C), Daniel Hortenský, Tobiáš Šveřepa, Michal Blabolil, Ondřej Blabolil, Vojtěch Křepelka, Jakub Houfek, Jan Mašata, Matěj Spěvák, Adéla Pecová a Lenka Novotná.

Děkujeme organizátorům za pozvání, hladký průběh turnaje a za krásné ceny, ze kterých jsme měli všichni radost.

Těšíme se na další florbalový turnaj.

Jiří Blabolil