Soutěž zručnosti žáků ZŠ

Poslední březnový den se žáci 7. B – Jaroslav Prchal a Jakub Vízner – vypravili na SOŠ a SOU technické do Třemošnice, aby se zúčastnili soutěže zručnosti žáků ZŠ. Když dorazili na místo, tak se seznámili se vším, co je čeká a pustili se do práce. Musím přiznat, že byli velmi netrpěliví a chtěli začít ještě dřív, než byla soutěž zahájena. Měli za úkol vyrobit jednotlivé části dřevěného hlavolamu, složit je dohromady a tím zároveň hlavolam vyřešit. To se povedlo Járovi, který celou soutěž v jednotlivcích vyhrál a ani Kuba nebyl pozadu, jen se mu nepodařilo jednotlivé části složit. Jako družstvo se naši žáci umístili na druhém místě. Odměnou nebyl jen dobrý oběd v místní školní jídelně a ceny, které si oba odnesli domů, ale také řada zážitků a nových dovedností. Všichni si celý den náramně užili a bavili se. Žákům naší školy patří gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci naší školy.

Petr Minář