Florbalový turnaj 4 – 2. kolo

Ve středu 29. ledna jeli dívky a chlapci z 2. stupně na florbalový Turnaj 4 do Vilémova. Měli jsme velké ambice, neboť se našim florbalistům 1. kolo v Golčově Jeníkově vydařilo. Předzápasová atmosféra byla pohodová. Snad každý se těšil na další zápasy a možná vítězství.

První utkání dívek se hned od začátku nevyvíjelo dle našich představ. Naše hráčky musely po celou dobu zápasu se ZŠ Buttulova dotahovat gólové manko. Konečné skóre skončilo v náš neprospěch 3:4. Druhý zápas se ZŠ Vilémov se pro nás vyvíjel v mnohem příznivějším duchu. Dívky jednoznačně zvítězily 7:1. Naše reprezentantky hrály ve složení: Monika Trachtová (C), Tereza Bláhová (G), Martina Nigrinová, Jolana Houdková, Lenka Ronovská, Patricie Růžičková, Veronika Čechová a Alena Popelková.

Naši chlapci v úvodním zápase zdolali své rivaly ze ZŠ Buttulova v poměru 4:3, následně si po gólové přestřelce poradili s hráči ze ZŠ Vilémov 9:5 a v závěrečném utkání remizovali s hráči ze ZŠ Maleč 5:5, přičemž v tomto zápase nastříleli osm regulérních branek a v samotném závěru podlehli na nájezdy. Přesto si v tomto kole právem došli pro 1. místo. Naši hráči hráli ve složení: Petr Vávra (C), Jakub Brož (G), Vojtěch Procházka, Matouš Procházka, Josef Petr, Tomáš Adamec a Petr Vančura.

Všem našim reprezentantům děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy a města. Poděkování rovněž patří jejich trenérům, tj. panu J. Bláhovi a K. Wernerovi.

J. Blabolil

Tabulku s celkovými výsledky naleznete ZDE.