Padá listí zlaté, rudé, jeho plná zahrada a co potom bude padat, až to listí opadá.

 V první polovině měsíce počasí přálo všem našim podzimním aktivitám. Mohli jsme hodně chodit ven a pozorovat změny v podzimní přírodě.

Jedno páteční odpoledne jsme si zpestřili hudbou. Naše paní asistentka M. Š. nám zahrála na harmoniku. Bylo to opravdu odpočinkové odpoledne.

Dále nás čekal jarmark G. J. a k tomu patří i vyrábění malých dárečků. Děti pracovaly s hlínou, samotvrdnoucí hmotou, nebo třeba s vlnou. Dílo se nám povedlo a prodej byl úspěšný :-).

 Konec října jsme zakončili halloweenským karnevalem. Děti se na tuto událost velmi těšily, a tak se několik dnů věnovaly výzdobě družin a chodeb. Vyráběly strašidelné hrady, malovaly strašidelné masky, pavouky, duchy, zkrátka veškeré propriety, které k oslavám svátku duchů a strašidel patří. Karneval jsme zahájili přehlídkou masek, poté se soutěžilo o nejkrásnější mumii a následovalo divoké tančení s balónky. Vyvrcholením bláznivého odpoledne byla stezka odvahy za pokladem :-).

Vychovatelky ŠD

          

       

         

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.