Do jara březen zavítal a každý z nás jej přivítal, sluníčko teplem potěší, když zima už nás netěší.

V měsíci březnu jsme se těšili na jaro. Počasí nám nepřálo, tak jsme pobyt venku trávili na vycházkách a ne na školní zahradě. O jaru jsme si povídali a vyzdobili si třídu i společné prostory ZŠ jarními výrobky. Velkým březnovým zážitkem pro nás všechny ve ŠD byla výroba „Moren“ z proutí, jejich vynášení a házení do potoka. Zábavu jsme si užili i u výroby kulis na karneval G. J.

Poslední týden v březnu jsme začali vyrábět výrobky na jarní jarmark G. J, který nás čeká 13. 4. 2019.

                                                                                                                                                            J. Procházková

               

               

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.