Slavíme, slavíme

V pátek 26. 10. jsme v naší základní škole oslavili 100. výročí založení naší republiky projektovým vyučováním. Žáci 2. stupně si připravili pro své mladší spolužáky program, ve kterém se dozvěděli mnoho nového, zopakovali si již známé věci a pobavili se. Témata se týkala historie a zeměpisu ČR, kulturních památek, sportu, děti řešily hádanky, kvízy, křížovky, zazpívaly si a vyslechly básně. Žáci 9. ročníku si připravili i několik scének z naší historie.

Slavnostní den se všem líbil a pěkně jsme si ho užili.

Protože všichni přišli oblečeni v barvách trikolory, na závěr jsme vytvořili velkou vlajku České republiky.

                                                                                                                                                         Eva Hrubá