Celý měsíc květen bylo velmi teplé počasí. Tak jsme si nejvíce užívali sluníčka na školní zahradě. Některé děti hlavně trénovaly hry s míčem – fotbal a vybíjenou. Jiné raději usedly na deku do stínu a zahrály si karty.

Nesmíme také zapomenout, že druhá květnová neděle patřila všem maminkám, pro které děti vyrobily a odnesly si domů přívěsky na klíče v podobě srdíčka a samozřejmě nechybělo ani přáníčko.

V třetím a čtvrtém květnovém týdnu ŠD navštěvovala praktikantka J. K. Pro děti si na každý den připravila mnoho zájmových činností k tématu měsíce – „CO MI ŘEKL SEMAFOR.“

31. 5. pro ŠD nebylo jen obyčejné zakončení měsíce, ale proběhla předčasná oslava dětského dne 🙂 s opékáním buřtíků a zároveň se děti loučily s naší praktikantkou J. K., které namalovaly i spousta krásných obrázků na památku.

                                                                                                                                 R. Lišková, J. Procházková

            

            

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.