Velikonoční turnaj ve florbalu

V pořadí již 6. ročník Velikonočního turnaje ve florbalu se uskutečnil v místní sokolovně dne 28. března 2018. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů ze základních škol Golčův Jeníkov, Buttulova Chotěboř, Smetanova Chotěboř, Nuselská Havlíčkův Brod a Vilémov. Chlapci a dívky z 1. stupně hráli o chutné dorty, památeční diplomy a o putovní pohár. Všechny zápasy byly divácky zajímavé a mnohé napínavé až do posledních vteřin, což svědčilo o kvalitě hráčů a turnaje. Žáci naší školy se umístili na celkovém 4. místě.

Naši školu reprezentovali:
Martin Pospíšil (G), Drahomíra Brychtová, Jaroslav Brychta, Jakub Málek, Adam Holub, Martin Hynek, Adam Dušek, Mikuláš Houdek, Matěj Houdek, Jan Procházka a Lukáš Ronovský

Celý turnaj se nesl v ryze přátelském duchu a především bez úrazů. Velké poděkování patří stálému sponzoru, cukrárně Familly, která vyrobila a věnovala do turnaje nádherné a především velmi chutné dorty ve tvaru florbalových holí.

Jiří Blabolil