MĚSÍC KVĚTEN, POTĚŠIL NÁS KVĚTEM…

Minulý měsíc jsme přivolávali sluníčko a to se nám konečně podařilo. A protože krásně hřálo, chodili jsme každé odpoledne ven a hráli různé pohybové hry.

Jako každý rok, tak i letos jsme mezi sebou přivítali novou praktikantku, studentku Denisu Volencovou, která k nám přišla na pedagogickou praxi. Vymýšlela různé zábavné i tvořivé činnosti a děti si ji hned oblíbily. Téměř všechny didaktické hry, malování a vyrábění směřovali k tématu bezpečnosti v silniční dopravě. Je důležité, aby se děti orientovaly v silničním provozu, dobře zvládaly dopravní situace a znaly zásady správného tísňového volání.

Samozřejmě jsme nezapomněli na svátek maminek a potěšili je hezkým dárečkem – jehelníčkem nebo srdečným přáním. Podívejte se do naší fotogalerie, jak se nám vše podařilo.

                                                                                                                          I. Kratochvílová, R. Lišková

           

     

Další fotografie si můžete prohlédnout zde.