Setkání nejrychlejších běžců

V pátek 5. května se konala na naší škole malá slavnost. Navštívila nás dosud nejrychlejší žena světa v běhu na 800 m a zároveň patronka naší školy Jarmila Kratochvílová, aby předala ceny nejrychlejším žákům. Ti byli nejlepší při velikonočním Běhu městem Jarmily Kratochvílové. Kvůli trenérským povinnostem Jarmily se vyhodnocení konalo trochu opožděně, o to bylo ale příjemnější.  Jarmila přinesla těm nejlepším batoh a fotku se svým podpisem. A kdo byli ti nejrychlejší? Byl to Lukáš Altmann, Vladimír Machka, Miroslav Altmann, Tomáš Vávra a Lucie Petrová.

Při organizaci takového běhu je potřeba i hodně dobrovolníků. Velké poděkování za pomoc proto patří žákyním 8. třídy Lence Tlapákové, Vendule Jansíkové, Tereze Zajícové, Nikol Lojkové, Anežce Štrbové a Kristýně Zelingerové.

Tím jsme uzavřeli Běh městem Jarmily Kratochvílové 2017 a ať žije Běh 2018!

                                                                                                                                                       Eva Hrubá