Velikonoční turnaj ve florbalu

V pořadí již 5. ročník Velikonočního turnaje ve florbalu se uskutečnil v místní sokolovně dne 12. dubna 2017. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů ze základních škol Buttulova Chotěboř, Smetanova Chotěboř, Vilémov a 2 týmy z naší školy. Chlapci a dívky z 1. stupně hráli o chutné dorty, památeční diplomy a o putovní pohár. Všechny zápasy byly divácky zajímavé a mnohé napínavé až do poslední vteřiny, což svědčilo o kvalitě hráčů a turnaje. Celkové výsledky naleznete zde.

Naši školu reprezentovali:

Jeníkov A) Petr Vávra (C), Martin Pospíšil (G), Matouš Procházka, Vojtěch Procházka, Josef Petr, Matouš Kratochvíl a Jaroslav Fiala.

Jeníkov B) Patricie Růžičková (C), Tereza Bláhová (G), Monika Trachtová, Barbora Kůželová, Sabina Píšová, Ondřej Volenec, Pavel Mrkvička a Jakub Málek (G).

Celý turnaj se nesl v ryze přátelském duchu a především bez úrazů. Velké poděkování patří stálému sponzoru, cukrárně Familly, která vyrobila a věnovala do turnaje nádherné a především velmi chutné dorty.

Jiří Blabolil