V lednu za pec si sednu

Po vánočních prázdninách jsme se zase všichni sešli a vyprávěli si nejen o dárcích, které jsme našli pod stromečkem, ale i o sváteční atmosféře u každého doma. Přivítali jsme mezi sebou studentku Markétu ze SPgŠ Čáslav. Ta u nás celý měsíc vykonávala praxi. Povídali jsme si o svátku ,,Tří králů“, o tom,  jak žijí zvířátka v zimě a jak jim pomáháme, o užitečnosti a nebezpečí sněhu, o zimních sportech,… Zpívali jsme a tančili mazurku, také jsme vyráběli a malovali. Všechny naše výrobky zdobí prostory naší školy.

Měsíc leden nás mile překvapil velkou sněhovou nadílkou, a tak jsme si radovánek na něm opravdu užili. Na lopatách a igelitových taškách to jezdilo o sto šest a i sněhuláci se nám moc povedli.

V závěru měsíce jsme uspořádali soutěž ,,Zlatý slavík“… Ti nejlepší dostali diplom a všichni si odnesli domů sladkou odměnu.

vychovatelky ŠD

        

        

        

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.