Vánoční turnaj ve futsale

Ve středu 21. prosince časně ráno vyrazilo 7 statečných fotbalistů z Vysočiny poměřit své fotbalové dovednosti s dosud nám neznámými týmy ze Středočeského kraje (ZŠ Náměstí Čáslav, Potěhy, Nové Dvory, Vrdy a Žehušice). Na turnaj ve futsale jsme byli pozváni vedením ZŠ Jana Václava Sticha-Punta Žehušice. Jednalo se o tradiční turnaj, jehož se každoročně účastní 6 základních škol. Jedna ze škol svou účast odmítla, a tak pozvánka doputovala až k nám. To ovšem organizátoři netušili, jak silný tým do svých řad přijali. Naši chlapci hráli jako z partesu. Na turnaji odehráli 5 zápasů, přičemž ani jeden neprohráli a v průběhu všech utkání nikdy neprohrávali. Byla radost sledovat jejich hru a kochat se některými parádními akcemi. Zcela právem získali pohár a diplom za celkové 1. místo.

Náš tým tvořili tito hráči: Miroslav Altmann (C), Lukáš Volenec (G), Vladimír Machka, Lukáš Altmann, František Francl, Ondřej Bláha a Adam Tlapák.

Všem patří uznání za předvedené výkony a poděkování za velmi úspěšnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Blabolil

img_1538   img_1544   img_1554   img_1564