Soutěž se stavebnicí HOUFEK-BOX

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 se žáci 8. tříd zúčastnili soutěže „KREATIVNÍ STAVEBNICE – HOUFEK-BOX“ na VOŠ, SPŠ a VO Čáslav. V hodinách fyziky a předmětu člověk a svět práce sestavil ze stavebnice tým žáků 8. A  traktor s přívěsem a jeřáb, tým z 8.B větrný mlýn z Holandska. V první části soutěže obhajovali žáci svůj výrobek před odbornou porotou a v druhé části skládali 3D puzzle „Homer Simpson“ na čas. Soutěže se zúčastnilo celkem 9 týmů ze šesti základních škol.

Naši školu reprezentovali:

tým z 8. A – Vojtěch Kváš, Marek Váňa, Richard Šauli, Lukáš Volenec

tým z 8. B – Eliška Veselská, Jiří Vlk, David Nebřenský, Josef Kocián, Petr Novák

Jaroslava Šidáková

Houfek 8.A   tym-c-6-zs-golcuv-jenikov-8a-produkt-traktor-s-privesem-a-jerabem[1]   Houfek 8.B   tym-c-2-zs-golcuv-jenikov-8b-produkt-vetrny-mlyn-z-holandska[1]   soutez-houfek-box2[1]   soutez-houfek-box5[1]   soutez-houfek-box6[1]