Netradiční třídní schůzka rodičů

O tom, že třídní schůzka vůbec nemusí být nepříjemný zážitek, jsme se jako rodiče prvňáčků přesvědčili 20. 4. 2016. Byli jsme pozvaní na třídní schůzku spolu s našimi dětmi. Ty si pro nás totiž s paní učitelkou Hanou Čihákovou připravily opravdu vyčerpávající program. Jak moc jsou šikovné, nám předvedly záplavou básniček, písniček, krátkého divadélka a dokonce i tanečkem, do kterého se pustily po pokynu paní učitelky: „Pánové zadejte se“ – neuvěřitelně roztomilé :). Děti měly obrovskou radost, že se jim vystoupení povedlo, ale také z koblížků, které jim paní učitelka za odměnu nasmažila. Co jsem jako rodič také velmi ocenila, byla konzultace pokroku našich dětí, právě v přítomnosti každého z nich. Myslím, že i dětem to dávalo mnohem větší smysl než „rokování o nás bez nás“. Určitě se na mě nebudou rodiče dětí z 1. A zlobit, když za všechny shrnu, že to bylo báječně strávené odpoledne.

                                                                                              Jana Kunášková, třídní důvěrník

IMG_0716

 

Žáci 1. B nezahálejí. Pod vedením paní učitelky Šindelářové si na úvod třídní schůzky rodičů nacvičili hezké představení. Zahráli nám krátké divadélko, zpívali a recitovali. Celé pásmo se skládalo z několika částí a žádné dítě nezůstalo stranou. Velmi příjemně nás potěšili a máme z nich velkou radost! Za rodiče 1. B děkujeme.

                                                                                         Aleš Kabourek, třídní důvěrník

20160420_162423