KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ 2017/2018

ZÁŘÍ

4. 9. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU ZA PŘÍTOMNOSTI HEJTMANA VYSOČINY J. BĚHOUNKA

5. 9. PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ (9. A, 9. B)

6. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

9. 9. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, 9:00 – 13:00 hod.

12. 9. PREZENTACE SPŠ STAVEBNÍ HAVLÍČKŮV BROD (9. A, 9. B)

13. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

19. 9. SPORTOVNÍ DEN, CVIČENÍ V PŘÍRODĚ (I. ST.)

20. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

20. 9. SPORTOVNÍ DEN, CVIČENÍ V PŘÍRODĚ (II. ST.)

21. 9. MLADÁ BOLESLAV – exkurze (9. A, 9. B)

26. 9. PREZENTACE SOU TŘEMOŠNICE (9. A, 9. B)

27. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

 

ŘÍJEN

2. 10. ÚŘAD PRÁCE, HAVLÍČKŮV BROD (9. A)

4. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

6. 10. PŘÍRODOVĚDNÉ KLÁNÍ, GYMNÁZIUM CHOTĚBOŘ (vybraní žáci 9. A, 9. B)

11. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

13. 10. MINIKOPANÁ – OKRESNÍ KOLO, HAVLÍČKŮV BROD (6. a 7. TŘ., CHLAPCI)

18. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

19. 10. PODZIMNÍ TVOŘENÍ – AKCE S RODIČI, od 16 hodin (2. A, 2. B)

20. 10. PROGRAM „HURÁ DO ŠKOLY“ (8. TŘ. pro MŠ)

23. 10. ROMEO A JULIE, DIVADLO JIHLAVA (7. TŘ. , vybraní žáci 9. ROČ.)

24. 10. STVOŘENÍ TANCE, DIVADLO ČÁSLAV (II. ST.)

25. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

31. 10. VIETNAM, KINO ČÁSLAV (II. ST.)

 

LISTOPAD

1. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

2. 11. FLORBAL – OKRSKOVÉ KOLO, LEDEČ NAD SÁZAVOU (6. a 7. TŘ., CHLAPCI)

6. 11. DOPRAVNÍ VÝCHOVA (4. A, 4. B)

8. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

9. 11. FLORBAL – OKRESNÍ FINÁLE, TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD (6. a 7. TŘ., DÍVKY)

10. 11. BESEDA S KAPLANEM Z VĚZNICE ZE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ.)

14. 11. ZÁŽITKOVÝ STAN (3. – 5. TŘ.)

14. 11. ČEPS CUP – OKRESNÍ KOLO, TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD (1. – 5. TŘ., CHLAPCI)

15. 11. ČEPS CUP – OKRESNÍ KOLO, TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD (1. – 5. TŘ., DÍVKY)

15. 11. EXKURZE DO FIRMY VANAD, GOLČŮV JENÍKOV (9. A, 9. B)

15. 11. INFORMAČNÍ SCHŮZKA K ZÁJEZDU DO NĚMECKA (15:30)

15. 11. TŘÍDNÍ SCHŮZKY (16:00), PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ (16:30)

16. 11. SLAVNÉ HISTORICKÉ OSOBNOSTI, SOKOLOVNA G. JENÍKOV (I. , II. ST.)

20. 11. ČERTŮV ŠVAGR, DIVADLO ČÁSLAV (2. – 5. TŘ.)

24. 11. FLORBAL – OKRESNÍ FINÁLE, TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD (8. a 9. TŘ., DÍVKY)

30. 11. VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ (2. + 8. TŘ.)

30. 11. ADVENTNÍ DÍLNA – AKCE S RODIČI, od 16 hodin (1. A, 1. B)

 

PROSINEC

1. 12. ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU (I. + II. ST.)

5. 12. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (9. TŘ. pro I. + II. ST.)

6. 12. SLYŠTE, SLYŠTE, SOKOLOVNA G. JENÍKOV (I. ST.)

11. 12. ZÁŽITKOVÝ STAN (1. + 2. TŘ.)

13. 12. VÁNOČNÍ VÝSTAVA, CHOTĚBOŘ (2. A, 2. B)

13. 12. FLORBALOVÝ TURNAJ 4 – 1. kolo, VILÉMOV (II. ST., DÍVKY, CHLAPCI)

18. 12. ŽIVÝ BETLÉM (5. B pro MŠ)

19. 12. NÁVŠTĚVA KOSTELA (I. ST.)

21. 12. JAZYKOVÉ HRÁTKY – AJ, NJ (II. ST. pro I. ST.)

22. 12. KRÁSKA A ZVÍŘE, KINO HAVLÍČKŮV BROD (II. ST.)

 

LEDEN

13. – 20. 1. LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ, ORLICKÉ HORY (5. + 7. TŘ.)

24. 1. TONDA OBAL (I. + II. ST.)

25. 1. POLOLETNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ, CHOTĚBOŘ (I. ST.)

25. 1. DIVADLO ČÁSLAV (1. A, 1. B)

26. 1. PROGRAM „HURÁ DO ŠKOLY“ (8. TŘ. pro MŠ)

 

ÚNOR

6. 2. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

6. 2. STRAKONICKÝ DUDÁK, NÁRODNÍ DIVADLO PRAHA (7. + 8. TŘ.)

13. 2. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

14. 2. FLORBALOVÝ TURNAJ 4 – 2. kolo, G. JENÍKOV (II. ST., DÍVKY, CHLAPCI)

15. 2. BRUSLENÍ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (4. – 6. TŘ.)

19. 2. BRUSLENÍ, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU (7. – 9. TŘ.)

20. 2. PLAVECKÝ VÝCVIK (3. A, 3. B)

22. 2. DIVADLO SLUNEČNICE (I. + II. ST.)

 

BŘEZEN

9. 3. PROGRAM „HURÁ DO ŠKOLY“ (8. TŘ. pro MŠ)

12. 3. DIVADLO V ANGLICKÉM JAZYCE, HAVLÍČKŮV BROD (3. – 9. TŘ.)

26. 3. KURZ PRVNÍ POMOCI – 1. část (8. TŘ.)

28. 3. VELIKONOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ, G. JENÍKOV (I. ST.)

28. 3. BESEDA O AIDS (7. + 8. TŘ.)

28. 3. BESEDA O ANTIKONCEPCI (9. A, 9. B)

 

DUBEN

3. 4. KURZ PRVNÍ POMOCI – záchranná služba (8. TŘ.)

4. 4. PRALES (II. ST.)

6. 4. UKLIĎME ČESKO (I. ST.)

9. 4. NÁVŠTĚVA KNIHOVNY (3. A, 3. B)

9. 4. UKLIĎME ČESKO (II. ST.)

10. 4. KURZ PRVNÍ POMOCI – 2. část (8. TŘ.)

13. 4. NÁVŠTĚVA JARMILY KRATOCHVÍLOVÉ – PŘEDÁVÁNÍ CEN ÚSPĚŠNÝM BĚŽCŮM

18. 4. KURZ PRVNÍ POMOCI – 3. část (8. TŘ.)

26. 4. DEN BEZPEČNOSTI, ČÁSLAV (I. ST.)

26. 4. SOUTĚŽ „HOUFEK-BOX“, ČÁSLAV (8. TŘ.)

 

KVĚTEN

2. 5. FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD

3. 5. MC DONALD´S CUP, HAVLÍČKŮV BROD (1. – 3. TŘ.)

3. 5. VYBÍJENÁ, HAVLÍČKŮV BROD (6. TŘ.)

4. 5. ŠTAFETOVÝ POHÁR 2018, ČÁSLAV (1. – 5. TŘ.)

4. 5. MC DONALD´S CUP, HAVLÍČKŮV BROD (4. + 5. TŘ.)

9. 5. ŠKOLNÍ VÝLET (1. A, 1. B)

9. 5. BESEDA S P. POLICAREM (8. + 9. TŘ.)

16.5. EXKURZE DO TEREZÍNA (9. A, 9. B)

18. 5. PROGRAM „HURÁ DO ŠKOLY“ (8. TŘ. pro MŠ)

22. 5. PROGRAM PREVENCE DĚTSKÝCH ÚRAZŮ (3. A)

23. 5. PROGRAM PREVENCE DĚTSKÝCH ÚRAZŮ (3. B)

23. 5. TVOŘENÍ S RODIČI A DĚTMI, od 16 hod. (2. TŘ.)

24. – 25. 5. ZÁJEZD – NĚMECKO, RAKOUSKO

25. 5. DOPRAVNÍ VÝCHOVA (4. A, 4. B)

28. 5. BOVÝSEK (I. ST.)

28. 5. JIHLAVA, PŘÍSEKA – ŠKOLNÍ VÝLET (5. A, 5. B)

29. 5. SETKÁNÍ U ANIČKY- představení divadelního kroužku, od 18 hod., pavilon u ZŠ

29. 5. PRAHA – ŠKOLNÍ VÝLET (9. A)

30. 5. LEHKOATLETICKÉ ZÁVODY ŠD, HAVLÍČKŮV BROD (1. – 5. TŘ.)

30. 5. ŠKOLNÍ VÝLET (8. TŘ.)

31. 5. ŠKOLNÍ VÝLET (7. TŘ.)

 

ČERVEN

1. 6. DĚTSKÝ DEN (9. A, 9. B pro žáky I. ST.)

4. 6. FLORBALOVÝ TURNAJ 4 – 3. kolo, CHOTĚBOŘ (II. ST., DÍVKY, CHLAPCI)

5. 6. PODĚBRADY – ŠKOLNÍ VÝLET (6. TŘ.)

5. 6. ČNB, PRAHA (8. TŘ.)

6. 6. STARÉ HRADY – ŠKOLNÍ VÝLET (2. A, 2. B)

7. 6. SHOW NA KOLECH (I. + II. ST.)

7. 6. ŠKOLNÍ VÝLET (9. B)

12. 6. JIHLAVA – ŠKOLNÍ VÝLET (3. A, 3. B)

13. 6. JIHLAVA – ŠKOLNÍ VÝLET (4. A, 4. B)

13. 6. ČÍHOŠŤ (9. A + 9.B)

19. 6. SPORTOVNÍ DOPOLEDNE – P. ŠVEŘEPA (1. – 3. TŘ.)

19. 6. „STAVEBKA V KOSTCE“ – SPŠS HAVLÍČKŮV BROD (8. TŘ)

21. 6. SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ ZÁVĚREČNÉHO VYSVĚDČENÍ (9. A, 9. B)

22. 6. VYSVĚDČENÍ (1. – 8. TŘ.)

25. – 29. 6. ŘEDITELSKÉ VOLNO

 

 

DO TOHOTO SEZNAMU BUDEME PODLE AKTUÁLNÍ SITUACE DOPLŇOVAT DALŠÍ ŠKOLNÍ AKCE.