KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ 2018/2019

ZÁŘÍ

4. 9. VÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ (9. TŘ.)

5. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

5. 9. CVIČENÍ V PŘÍRODĚ (I. ST.), SPORTOVNÍ DEN (II. ST.)

7. 9. SPORTOVNÍ DEN (I. ST.), CVIČENÍ V PŘÍRODĚ (II. ST.)

12. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

13. 9. PREZENTACE SPŠ STAVEBNÍ HAVLÍČKŮV BROD (9. TŘ.)

19. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

25. 9. PREZENTACE SOŠ A SOU TECHNICKÉHO TŘEMOŠNICE (9. TŘ.)

26. 9. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

27. – 28. 9. DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ (ČT 14 – 18 HOD., PÁ 9 – 12 HOD.)

 

ŘÍJEN

3. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

5. 10. PŘÍRODOVĚDNÉ KLÁNÍ, GYMNÁZIUM CHOTĚBOŘ (VYBRANÍ ŽÁCI 9. TŘ.)

10. 10. FOTOGRAFOVÁNÍ ŽÁKŮ 1. TŘÍDY

10. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

11. 10. HOBLINKA (1. – 3. TŘ.)

11. 10. MINIKOPANÁ, HAVLÍČKŮV BROD (8. + 9. TŘ.)

12. 10. HOBLINKA (4. + 5. TŘ.)

16. 10. MINIKOPANÁ, HAVLÍČKŮV BROD (6. + 7. TŘ.)

17. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

23. 10. DEN STŘEDOŠKOLÁKEM, SPŠ ČÁSLAV (8. + 9. TŘ.)

24. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

24. 10. PYŠNÁ PRINCEZNA, DIVADLO ČÁSLAV (5. A, 5. B)

26. 10. ČEPSCUP – FLORBAL, HAVLÍČKŮV BROD (1. – 5. TŘ., VYBRANÉ DÍVKY A CHLAPCI)

31. 10. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

31. 10. „HURÁ DO ŠKOLY“ (1. díl) – projekt 8. tř. s MŠ

 

LISTOPAD

6. 11. KUBA, ČÁSLAV (II. ST.)

7. 11. PLAVECKÝ VÝCVIK (4. A, 4. B)

8. 11. MOJE BEZPEČÍ – prevence (1. TŘ.)

9. 11. CO MI PROSPÍVÁ – prevence (4. A, 4. B)

9. 11. OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, LEDEČ NAD SÁZAVOU (6. + 7. TŘ., VYBRANÍ CHLAPCI)

12. 11. STARÉ POVĚSTI ČESKÉ (I. + II. ST.)

14. 11. „HURÁ DO ŠKOLY“ (2. díl) – projekt 8. tř. s MŠ

14. 11. RODIČOVSKÉ SCHŮZKY, SCHŮZKA S NÁBORÁŘI ZE STŘEDNÍCH ŠKOL

15. 11. OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, HAVLÍČKŮV BROD (6. + 7. TŘ., VYBRANÉ DÍVKY)

16. 11. MOJE BEZPEČÍ – prevence (2. A)

20. 11. OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALU, LEDEČ NAD SÁZAVOU (8. + 9. TŘ., VYBRANÍ CHLAPCI)

22. 11. MOJE BEZPEČÍ – prevence (2. B)

23. 11. KDO JSEM A CO SMÍM – prevence (3. A, 3. B)

26. 11. DOPRAVNÍ VÝCHOVA (4. A, 4. B)

28. 11. ČERT A KÁČA, DIVADLO ČÁSLAV (2. + 3. TŘ.)

28. 11. UMÍM SE ROZHODNOUT – prevence (5. A, 5. B)

29. 11. ALKOHOL A JEHO ZNEUŽÍVÁNÍ (7. – 9. TŘ.)

29. 11. OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU, HAVLÍČKŮV BROD (8 + 9. TŘ., VYBRANÉ DÍVKY)

 

PROSINEC

17. 12. ČERTOVINY, KINO ČÁSLAV (2. – 5. TŘ.)

21. 12. FENOMÉN KAREL ČAPEK (II. ST.)

 

LEDEN

24. 1. JAK SE NESTÁT ZÁVISLÁKEM – preventivní program (6. – 9. tř.)

 

ÚNOR

 

 

BŘEZEN

 

 

DUBEN

 

 

KVĚTEN

17. 5. ČNB, PRAHA (8. TŘ.)

19. – 24. 5. ZÁJEZD DO ANGLIE (ZÁJEMCI Z II. ST.)

 

ČERVEN

 

 

 

 

DO TOHOTO SEZNAMU BUDEME PODLE AKTUÁLNÍ SITUACE DOPLŇOVAT DALŠÍ ŠKOLNÍ AKCE.