ČEPS CUP – Okresní kolo chlapců

Naši nejmladší florbalisté z 1. stupně se v úterý 22. listopadu vydali do sportovní haly ve Světlé nad Sázavou. Chtěli navázat na florbalové úspěchy starších kamarádů. Vstup do turnaje byl z naší strany nervózní. Chlapci na úvod remizovali se ZŠ Ledeč nad Sázavou 1:1, následně těsně prohráli se Šlapíkem (ZŠ Šlapanov) 2:3, přičemž šancí na vyrovnání či výhru si vytvořili dostatek. Výkony našeho týmu se zápas od zápasu zlepšovaly. Ve třetím zápase porazili ZŠ Ždírec nad Sázavou 5:0 a v závěrečném derby deklasovali ZŠ Habry 10:1. V turnaji se umístili na celkovém 2. místě a odvezli si pozitivní zážitky.

Naši školu a město reprezentovali: Matyáš Hortenský (C), Ondřej Blabolil a Tomáš Spěvák (G), Vojtěch Křepelka, Martin Šimon, Tobiáš Šveřepa, Matěj Spěvák a Daniel Hortenský.

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci a přejeme mnoho dalších florbalových úspěchů.

                                                                                                                      Jiří Blabolil