Okresní kolo dívek z 8. a 9. tříd

Dívky z 2. stupně se věnují florbalu již řadu let, ovšem doposud neměly mnoho možností předvést své herní dovednosti. Ve čtvrtek 24. listopadu vyjely na okresní kole do Světlé nad Sázavou. V základní skupině svým urputným nasazením uhrály dvě remízy. Nejprve se ZŠ Ledeč nad Sázavou 0:0 a následně i s Gymnáziem Chotěboř 1:1. V semifinále prohrály s „nadupanou“ ZŠ Láneckou Světlá nad Sázavou 0:5. V boji o 3. místo opětovně narazily na ZŠ Ledeč n/S. Děvčata nenechala nic náhodě a jednoznačně vyhrála 3:0. Za své výkony si zasloužily bronzové medaile a sladkou odměnu v podobě adventního kalendáře.

Naši školu a město reprezentovaly: Tereza Čechová (G), Zuzana Blažková (C), Veronika Bohuňková, Alena Veselská, Anna Pecová, Šárka Petrová, Veronika Nováková, Nikola Mojžíšová, Nela Stolínová, Viktorie Vágnerová, Tereza Pecová a Karolína Wernerová.

Všem florbalistkám děkujeme za úspěšnou reprezentaci a přejeme mnoho dalších úspěchů.

                                                                                                                      Jiří Blabolil