Okresní kolo ve florbalu

Naši florbalisté z 6. a 7. tříd odehráli ve čtvrtek 10. listopadu okresní kolo ve Světlé nad Sázavou. Utkali se zde s nejlepšími týmy z okresu Havlíčkův Brod. V základní skupině narazili na ZŠ Wolkerova Havl. Brod, se kterou po vypjatém závěru nakonec prohráli 1:3. O postup ze skupiny se přetahovali se ZŠ Krucemburk, kde nakonec po taktickém boji remizovali 1:1, čímž díky lepšímu skóre postoupili. V semifinále narazili na dosud neporaženou ZŠ Štáflova Havl. Brod, kterou se nepodařilo porazit ani nám. Prohráli jsme s hokejisty 0:7. V boji o bronzové medaile jsme se opět potkali se ZŠ Wolkerova Havl. Brod. Chtěli jsme jim oplatit prohru, ovšem nevyšel nám začátek utkání, kdy jsme inkasovali dva rychlé góly. Měli jsme velkou útočnou snahu výsledek zvrátit, ale nedařilo se nám. Konečné skóre 0:7 bylo pro náš tým kruté. Celkové 4. místo v okresním finále je i přes nepříznivý vývoj turnaje potěšující.

Naši školu a město reprezentovali: Vojtěch Spěvák (C), Matěj Houdek (G), Jiří Procházka, Šimon Kratochvíl, Petr Zdražil, Zdeněk Janáček, Jan Novák, Václav Šulc, Michal Blabolil, Martin Dušek a Adam Šveřepa. Všem florbalistům děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

                                                                                                                      Jiří Blabolil