Turnaj ve stolním tenise

V pátek 21. 10. 2022 se tým ve složení Pavel Jano, Roman Novotný, Šimon Kratochvíl a Jakub Vízner zúčastnil okresního finále ve stolním tenise základních a středních škol, které se konalo v herně stolního tenisu TJ Jiskra Havlíčkův Brod.

Vstup do turnaje se chlapcům povedl, když porazili výběr ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou 3:1 na zápasy. V následujícím měření sil pak prohráli s pozdějšími vítězi celého turnaje ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod 0:3. O konečném pořadí ve skupině a možnosti hrát o medaile se tedy rozhodovalo až ve třetím kole, kdy až závěrečná čtyřhra rozhodla o prohře našeho týmu 2:3 a tím o třetím místě ve skupině. Následná utkání o konečné páté místo pak jednoznačně vyzněla pro tým Golčova Jeníkova a po výhře 3:0 na zápasy se tak chlapci mohli radovat z celkového pátého místa.

Všichni hráči předvedli ve svých utkáních to nejlepší ze svého herního umění a přispěli tím k úspěšné reprezentaci naší školy a za to jim patří náš dík.

V. Jirák