14. 9. – Biker show

To teda byla bomba! To byl adrenalin! To byla atmoška! Ve středu jsme měli možnost zažít výborně vystavěnou cyklo show – mělo to spád, moderátoři výrazně zapojili naše děti (vlastně i učitele) do dění. Nikoliv nudně s dětmi prošli pravidla bezpečnosti v dopravním provozu a poučili je o tom, co všechno by měl správný cyklista mít na sobě a na svém kole, aby se bez úhony dostal z bodu Á do bodu Bé. Děti dostaly i pochvalu za to, kolik toho vědí a jak jsou šikovné. Za aktivní účast si děti mohly vybrat drobnou cenu. Všechny ty báječné trialové triky předváděl profi biker Lukáš Műller. Pokusil se také skokem z místa (na kole) do výšky o překonání současného českého rekordu 130 cm, což mu téměř vyšlo. Závěrem patří poděkování rodičům a výboru SRPDŠ za zaplacení celé této výtečné akce pro všechny děti z 1. a 2. stupně.

Martin Zezula