Sportovní den

V pondělí 12. 9. měly děti sportovní den. Někteří žáci trávili den s panem Váňou v hale (viz níže), ale drtivá většina dětí z 1. i 2. stupně si užívala pohybu a sportu na fotbalovém hřišti. Pro děti bylo připraveno pět zábavně-sportovních stanovišť, kde si děti mohly po prvotním vyzkoušení prověřit své sportovní dovednosti – rovnováha, házení, opičí dráha, jemná motorika, střelba na přesnost. Kdo měl splněno nebo čekal na splnění úkolu, pro toho byly nachystány další míčové hry. Děti si dopoledne opravdu užily. Závěrem bychom chtěli velmi poděkovat zejména panu Šveřepovi za zorganizování celého sportovního dopoledne, deváťákům v čele s třídní paní učitelkou E. Hrubou za pomoc s organizací a městu Golčův Jeníkov za finanční podporu této akce. Výsledky jednotlivých tříd můžete vidět v tabulce pod článkem.

Martin Zezula