Březen, březen za kamna vlezem

Měsíce leden, únor utekly a březen je už téměř u konce. Zima se přesto nechce vzdát své vlády. V noci mrazy a ve dne ledový vítr nás nutí oblékat se do kabátů, čepic a šál. Občas odpoledne vykoukne sluníčko, ale i to je pořád málo. Proto se rádi schováváme ve třídě u kamen.

Děti si, ale přesto zimu užily.

Se školní družinou jsme chodili na procházky. Stavěli sněhuláky a párkrát jsme se svezli na bobech za školou. Odpoledne v ŠD jsme vyráběli spoustu krásných věcí. Týkajících se hlavně zimy. Sněhuláky, zimní krajiny, vločky, ale i zvířátka např.: tučňáky.

Teď se zabýváme přípravou výrobků na velikonoční jarmark, který se koná 10. dubna. Moc se na něj těšíme a všechny Vás srdečně zveme. S vyhlídkou na lepší počasí – sluníčko a teplo se prozatím loučíme.

 

Za ŠD vychovatelky

         

         

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.