VÁNOČNÍ VÝZDOBA TŘÍD

Předvánoční čas, ve kterém se žáci těšení na vánoční prázdniny, dárky od Ježíška a na rodinnou pohodu, jsme se ve škole snažili zpestřit vyhlášením soutěže o „Nejhezčí vánoční výzdobu třídy“. Po první adventní neděli začali žáci podporováni svými třídními učiteli zdobit své třídy. Zvláště děti na 1. stupni braly přípravy vážně a snažily se, aby jejich třída byla tou nejzajímavější. Po třítýdenních přípravách přišlo na hodnocení. Komise složená z vedení školy, zástupce učitelů a žáků zvolených z řad školního parlamentu se ujala nelehké role hodnotitelů. Po náročném a zodpovědném bodování bylo určeno celkové pořadí tříd.

 

Na pomyslném žebříčku vítězů se umístili:

1. stupeň: 1. místo – 2.A   2. místo – 2.B a 4.B (shodný počet bodů)  3. místo – 5.A

2. stupeň: 1. místo – 9.B   2. místo – 6.A   3. místo – 7.B

 

Ocenění si zaslouží všichni, kteří přispěli k vytvoření pohodové předvánoční atmosféry. Čas těšení se na vánoční prázdniny se naplnil. Užijme si Vánoce v klidu, rodinné pohodě, a především ve zdraví.

                                                                                                         J. Blabolil