Červnové blýskání, na sýpkách praskání

A je tu poslední měsíc ve školním roce. Hned 1. června jsme popřáli dětem ke dni dětí a odpoledne probíhaly na multifunkčním hřišti soutěže, při kterých děti plnily různé úkoly.  Skákání přes švihadlo, slalom s míčem mezi kužely, střelba míče na branku atd. Za odměnu pak děti dostaly pěkné ceny. Další dny v ŠD jsme přizpůsobili krásnému a teplému počasí. Hlavně pobytem venku. Procházkami se zastávkou na zmrzlinu, nebo hrou s míčem. Poslední akcí ŠD byla šipkovaná. Trasa vedla od školy dolní ulicí, kolem nádraží až za město. Na stanovištích děti řešily dané úkoly – skoky na jedné noze, dřepy, ale i přírodovědné a zeměpisné hádanky. Na konci trasy čekal na děti poklad. Samé dobroty – lízátka, bonbony, čokoládky.

A co napsat na závěr. Snad jen, že se moc těšíme na prázdniny a zároveň také na to, že se po nich opět všichni sejdeme. Pěkné prázdniny, hodně sluníčka a krásných zážitků přeje celá ŠD.

Hurá na prázdniny 🙂