Prosinec prosí o snížek bílý, mohl by padat alespoň chvíli.

 Měsíc říjen a listopad utekl jako voda. Covid dal veškerou svou silou najevo, že je stále tu. Školy a ŠD musely být opět zavřeny. Koncem listopadu jsme se ale mohli do škol vrátit a pak už jsme si užívali veškeré vánoční radovánky. Děti v družině připravovaly různé výrobky a výzdobu. Čerty, Mikuláše, anděly a sněhuláky. Malovaly zimní krajiny. Malými dárečky jsme obdarovali seniory v pečovatelském domě. Děti také od Ježíška dostaly plno nových dárků: stavebnice, hračky, malířské a sportovní potřeby.

Všichni věříme, že se po Novém roce opět ve škole a v družině sejdeme.

Všem za ŠD přejeme krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

           

           

   

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.