Dva měsíce prázdnin jsou už pryč a školník zase bere do ruky klíč :-)

Září, září, už je tady a slunce září do zahrady.

A jako slunce záříme i my ve školní družině. Co se dělo v odděleních v tomto měsíci?
S dětmi jsme se přivítali, seznámili, věnovali jsme se nepopulárním, leč nutným věcem, jako je seznámení se s vnitřním řádem školní družiny, zopakovali jsme si pravidla bezpečnosti v odděleních, venku, školním hřišti a při společných vycházkách. Prvňáčci poznávali prostředí školní družiny a okolí a vytvořili si i svoje pravidla, kterými se řídí.

Slunečné počasí nám umožnilo trávit co nejvíce času na hřišti za sokolovnou, kde jsme sportovali, stavěli domečky z přírodnin pro skřítky, kreslili chodníkovými křídami, skákali panáka atd. A když nám počasí nedopřálo jít ven, zabavili nás deskové hry. Nejvíce populární byla hra Rummikup a ve všech odděleních nás zcela pohltilo podzimní tvoření, které vidíte na našich fotografiích.

24. 9. jsme se zúčastnili sportovního dne mládeže pořádaný TENISOVOU AKADEMIÍ, za podpory města G. Jeníkov. Sportovní odpoledne si děti báječně užily.

Vychovatelky ŠD

         

         

       

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.