,

SPORTOVNÍ DEN MLÁDEŽE

Dne 24. 9. 2020 pořádá TENISOVÁ AKADEMIE Jan Váňa, za podpory Města Golčův Jeníkov, sportovní den mládeže.  Jedná se o ojedinělý, žádaný a sportovně-edukační program pro děti a mládež v České republice. Tento celorepublikový projekt zahrnuje seminář, besedu, workshop a trénink všech sportovních disciplín v daném programu s profesionálním trenérem a vysokoškolským pedagogem. Každý účastník projektu v rámci akce bude mít příležitost vyzkoušet si všechny nabízené sportovní aktivity v programu TAJV. Cílem projektu v každém místě realizace je prohlubování myšlenky sportu a nabádaní k pravidelnému aktivnímu pohybu dítěte v jeho volném čase.

 

Cíl projektu: 

Rozvoj pohybových schopností a dovedností u dětí školního věku.

Tvorba přátelských vztahů a jejich prohlubování mezi jednotlivými účastníky programu.

Podpora sportovního ducha mládeže s kvalifikovaným trenérem a vysokoškolským pedagogem.

Motivace dětí ke sportu, pohybu, soutěžení a aktivnímu trávení volného času v mimoškolní oblasti.

 

Na akci je nutné se předem přihlásit na níže uvedeném odkazu:

https://www.tajv.cz/sportovni-den-mladeze/