Za prosincem končí rok, do nového už jen krok. V prosinci jsou vánoce, přesně jednou po roce.

Začal Advent a opět s ním spojené vánoční tradice, jednou z nich je návštěva Mikuláše s čertem a andělem. Mikulášská tradice je s námi již několik století. Dne 5. 12. i nás ve školní družině navštívili. I přes počáteční napětí a strach návštěva proběhla v klidu a radosti. Děti měly připraveny kratičké pásmo básniček, za které dostaly sladkou odměnu. Čert nám nikoho neodnesl a my se tak na ně můžeme těšit  zase příští rok.

23. 12. si žáci 7. B s paní učitelkou T. H. pro nás připravili tvořivé dílničky. Děti si tak mohly vyrobit lampičku z papíru a vánoční řetěz. A za to jim tímto děkujeme :-).

V posledním týdnu před zimními prázdninami jsme uspořádali vánoční besídku. Vánoční atmosféru jsme navodili zpěvem známých vánočních koled. Nakonec nemohlo chybět rozbalování dárečků, které ŠD přinesl Ježíšek.

A vám všem přejeme hodně pohody, klidu a zdraví v roce 2020!

          

                

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.