Měsíc říjen to je věc, z rána chladno znáš to přec…

Krásný měsíc říjen nás potěšil nádhernými barvami a příjemným počasím, které nám umožnilo využít školní zahrady ke sportům a různým pohybovým hrám. Také se často a velmi rádi věnujeme výtvarným a pracovním činnostem. Obrázky a výrobky zdobíme nástěnky, chodby ve společných prostorách školy.

V Říjnu jsme se nejvíce věnovali 100. výročí vzniku Československé republiky – tvoření vlajek, sluníček, větrníků… Dále výrobě dárkových předmětů na jarmark G. Jeníkova, a také přírodninám – např. tvoření pavučinek z kaštanu a vlny.

Konec října nám jako každoročně zpříjemnily podzimní prázdniny.

                                                                                                                                                       J. Procházková, R. Lišková

            

               

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.