V září, v září slunce září, podzim bude v kalendáři, žlutou barví topoly, děti jdou zas do školy.

První měsíc nového školního roku je za námi. Dalo by se říct, že pro děti a vychovatelky ze školní družiny to byl měsíc plný vítání a poznávání.

 A koho, že jsme u nás přivítali? Hned v prvních dnech jsme uvítali nové kamarády prvňáčky a samozřejmě všechny ostatní děti, co už naši školní družinu dobře znají. Rázem tak bylo v naší družině živo!

Přivítali jsme také začátek podzimu a jak jinak, než opět s radostí. V průběhu podzimního týdne si děti zahrály s podzimním ovocem řadu her pro rozvoj smyslového vnímání a s chutí se pustily i do kolektivní výtvarné práce k výzdobě společných prostor ZŠ a ŠD.

Školní rok se tedy rozběhl vesele a my se už těšíme, co nám v naší družině přinesou měsíce příští….

                                                                                                                                                     R. Lišková, J. Procházková

            

         

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.