Další beseda se zajímavým člověkem

Cyklus besed se zajímavým člověkem pokračoval v naší škole 9. května. Navštívil nás RNDr. Pavel Policar, rodák z Ledče nad Sázavou, předseda představenstva Vodovodů a kanalizací v Havlíčkově Brodě a zároveň majitel firmy Pega Hoist.

Tato firma má několik světových rekordů při stavbě výškových budov po celém světě. Zabývá se stavbou výtahů u nejvyšších mrakodrapů, např. v Austrálii nebo v Arabských emirátech. Takže témat k besedování bylo mnoho: voda, její kvalita, zásoby, přehrady, cestování, stavebnictví,… Děti pan Policar a jeho zkušenosti a vyprávění zaujaly a měly mnoho zajímavých dotazů.

Večer pak pan Policar besedoval na stejná témata s občany Golčova Jeníkova a okolí.

                                                                                                                                                                 Eva Hrubá