UŽ TU MÁME DUBEN, MY ZA KAMNY NEBUDEM!

Začátkem dubna měla školní družina plné ruce práce. Opět nás čekal JARMARK města Golčův Jeníkov, ale tentokrát jarní. Vyrábělo se mnoho krásných dárkových předmětů, které se nakonec i s velkým úspěchem prodaly.

19. 4. 2018 jsme si ve školní družině uspořádali malou besedu s Oborou Žleby na téma: „SMYSLY ZVÍŘAT“. Originálním a poutavým způsobem byly dětem představeny, výjimečné dovednosti zvířat, které používají ve volné přírodě k tomu, aby si obstarala potravu a sama se co nejlépe ubránila nebezpečí a nástrahám divočiny. Během tohoto programu děti měly možnost vidět a sáhnout si na ochočená a přátelská zvířata (ježka, potkana, hada, sovu, švába…),  která díky svým jedinečným vlastnostem děti zaujala. Pro děti byla beseda velice poučná a poutavá.

Konec měsíce jsme uzavřeli jak jinak, než čarodějnicky. Vyráběli se čarodějnice velké i malé z mnoha různých materiálů, a nechyběl ani čarodějnický hrad.

                                                                                                                                      R. Lišková, J. Procházková

               

         

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.