Začátkem dubna měla školní družina plné ruce práce. Opět nás čekal JARMARK města Golčův Jeníkov, ale tentokrát jarní. Vyrábělo se mnoho krásných dárkových předmětů, které se nakonec i s velkým úspěchem prodaly.

19. 4. 2018 jsme si ve školní družině uspořádali malou besedu s Oborou Žleby na téma: „SMYSLY ZVÍŘAT“. Originálním a poutavým způsobem byly dětem představeny, výjimečné dovednosti zvířat, které používají ve volné přírodě k tomu, aby si obstarala potravu a sama se co nejlépe ubránila nebezpečí a nástrahám divočiny. Během tohoto programu děti měly možnost vidět a sáhnout si na ochočená a přátelská zvířata (ježka, potkana, hada, sovu, švába…),  která díky svým jedinečným vlastnostem děti zaujala. Pro děti byla beseda velice poučná a poutavá.

Konec měsíce jsme uzavřeli jak jinak, než čarodějnicky. Vyráběli se čarodějnice velké i malé z mnoha různých materiálů, a nechyběl ani čarodějnický hrad.

                                                                                                                                      R. Lišková, J. Procházková

               

         

Další fotografie si můžete prohlédnout zde a v naší fotogalerii.