Coca-Cola Cup

Chlapci ze 7. až 9. ročníků se i v letošním školním roce zapojili do celorepublikové soutěže v kopané Coca-Cola Cup. V pondělí 31. října jsme se vydali do Chotěboře na hřiště s umělým povrchem, abychom zde sehráli 1. kolo.

Na úvod turnaje jsme remizovali s domácím celkem 2:2, poté jsme uhráli remízu s hráči z České Bělé 2:2 a v závěrečném vystoupení jsme podlehli favorizovanému týmu ze ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod 1:6. Celkově jsme se umístili na dobrém 3. místě. Kompletní výsledky naleznete zde.

Naši školu reprezentovali: Miroslav Altmann, Lukáš Altmann, Vladimír Machka, František Francl, Lukáš Volenec, Lukáš Čech, Adam Tlapák, Ondřej Bláha, Tomáš Vávra, Milan Běhounek a Petr Chleborád.

Děkujeme našim chlapcům za reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Blabolil

img_1098   img_1101   img_1103   img_1115