Hodina pohybu navíc

Jde o projekt zaměřený na rozvoj pohybových dovedností dětí z 1. – 3. tříd. Do projektu budou přednostně zařazeny děti navštěvující ŠD. Do projektu mohou být zařazeny i děti stejného věku, které ŠD nenavštěvují, pokud nebude naplněna kapacita 20 dětí. V případě enormního (dvojnásobného) zájmu mohou být otevřeny 2 skupiny.

Hodina pohybu navíc bude realizována každou středu od 13.45 do 14.45 hod. Zahájení bude 5. října 2016, ukončení ke dni 30. června 2017. Informační schůzka pro rodiče se uskuteční 4. října 2016 od 16.30 do 17.00 v přízemí hlavní budovy. Více informací se dozvíte zde. Přihláška na Hodinu pohybu navíc ke stažení zde. K omlouvání z Hodiny pohybu navíc použijte formulář, který najdete zde.
Na účast Vašich dětí se těší
Mgr. Jiří Blabolil,  garant projektu Hodina pohybu navíc na ZŠ a MŠ Golčův Jeníkov