První autorské čtení na naší škole

Starší žáci se mohli poprvé setkat se skutečnou spisovatelkou.

V rámci výuky českého jazyka a prevence sociálně patologických jevů se uskutečnilo 14. dubna první autorské čtení. Pozvali jsme paní Michaelu Fišarovou, která našim žákům prezentovala svoji knihu Nikolina cesta.

Před dětmi se otevřel krásný, dojemný a poutavý příběh. I když je velice smutný, ale tak to v životě chodí. Příběh nás vede k zamyšlení nad mezilidskými vztahy, vtahy rodičů a dětí i sourozenců. Nabádá děti, aby nebyly lhostejné ke svému okolí, protože ne každý má doma harmonické vztahy a pohodu.

Celá akce byla financována sdružením rodičů a přátel školy. Tímto rodičům děkujeme.

                                                                                                                          Markéta Moravcová a Alena Víšková

DSC_0459    DSC_0464    DSC_0460