Chceme dát šanci každému dítěti.

Na těchto stránkách jednotlivých tříd bychom chtěli prezentovat práce našich žáků a žákyň.

Podle dohody s třídním učitelem/učitelkou děti mohou prezentovat např. práce literární (básně, povídky,..), fotografické, cestopisné, sportovní, rukodělné, výtvarné atd. Práce, které mohou vznikat i mimo vyučovací hodiny, jsou v potřebném formátu předány v dohodnutém termínu třídnímu učiteli/učitelce. Zveřejnění následně zajistí webový administrátor. Podporujeme nejen individuální, ale i týmové práce, kdy se na úkolu podílí 2 a více dětí.

Věříme, že si stránky oblíbíte.

 

Plavecký výcvik ve 3. ročníku

Od 31. 1. do 11. 4. proběhl v Havlíčkově Brodě plavecký výcvik 3. ročníků. Žáci se účastnili 10 lekcí, kde byli rozděleni do 4 družstev. Pod vedením plavčíků, se někteří přestali bát vody a jiní své zkušenosti zdokonalili. Na závěr plaveckého výcviku dostaly děti vysvědčení.

Březen – měsíc knihy

V rámci „měsíce knihy“, jsme navštívili místní městskou knihovnu. Program připravený paní knihovnicí byl velice zajímavý a pestrý. Děti plnily připravené úkoly, odpovídaly na otázky a mohly si prohlédnout i knihy běžně čtenářům nepřístupné.

       

       

Letošní krásnou zimu, jsme i my využili k zimním radovánkám na sněhu.

       

    

Peklo – výzdoba

dsc_3299    dsc_3300

Výroba adventních věnců

dsc_3276    dsc_3277    dsc_3288

2. ročník

Jaro v naší třídě

Po nevlídné a pro nás již dlouhé zimě, jsme se rozhodli přivítat JARO i v našich třídách 2. A a 2. B. Společně jsme zaseli pšenici, pažitku a řeřichu. O vše jsme se pečlivě starali a pozorovali, jak se klube na svět. Když nám vyrostla řeřicha, společně si žáci obou tříd po celé dopoledne povídali o zdravé výživě a vytvořili si zdravou a chutnou svačinku. Všichni si velice pochutnali, dokonce si někteří odnášeli recept na výbornou pomazánku domů. Vyrostlé osení si děti dozdobily velikonočním zajíčkem a odnesly s radostí domů.

                                                                                                                            Květa  Šulcová a Radka  Semrádová

DSC_0186   DSC_0192   DSCN0028   DSCN0036   DSCN0020   DSCN0023   DSCN0035

DSCN0024   DSCN0027   DSCN0034   DSCN0038   DSCN0040   DSCN0042